O nas

MENTOR Szkolenia Administracji i Biznesu jest firmą świadczącą usługi szkoleniowe oraz doradcze.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod numerem 2.06/00076/2020.

Image

Doświadczenie i Profesjonalizm

Stanowimy doświadczony zespół w zakresie organizacji szkoleń i konferencji. Dbamy o rozwój i zdobywanie nowych umiejętności, aby sprostać największym wymaganiom naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie najwyższego poziomu usług szkoleniowych, które przełożą się na pełną satysfakcję każdego uczestnika.

Szkolenia kierujemy do pracowników instytucji publicznych i przedsiębiorców, których celem jest podniesienie kwalifikacji i zdobycie nowych umiejętności. Oferujemy bogatą ofertę szkoleń zarówno z zakresu zmian w przepisach prawa jak również kompetencji miękkich, coachingu i rozwoju osobistego.

Image

Wychodzimy Naprzeciw Oczekiwaniom

Bazujemy na najnowszych przepisach oraz orzecznictwie. Zwracamy uwagę na bieżące problemy i dajemy gotowe rozwiązania do wykorzystania w Państwa codziennej pracy. Współpracujemy z wykwalifikowanymi trenerami oraz specjalistami, którzy z zaangażowaniem dzielą się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Najważniejsze jest zadowolenie i wygoda naszych klientów, dlatego organizując szkolenia szczególną wagę przykładamy do miejsca ich realizacji. Dbamy o wysoką jakość sal szkoleniowych, usług cateringowych oraz dogodny dojazd wszelkimi środkami komunikacji.

Image

Zapraszamy Do Współpracy

Cieszymy się mogąc uczestniczyć w rozwoju i podnoszeniu kompetencji naszych klientów bo wiemy, że przełoży się to na efektywność i większe zadowolenie z wykonywanej przez nich pracy.

Naszym sukcesem jest zadowolenie klienta i zbudowanie trwałej relacji.

Image
Image

Trenerzy

Image

Zapraszamy do współpracy trenerów zainteresowanych prowadzeniem szkoleń otwartych i zamkniętych na terenie całego kraju.

Wszelkie propozycje i zapytania prosimy kierować mailowo na adres : biuro@mentorszkolenia.pl
lub
telefonicznie na numer
783 149 536